Světelné rampy ALLEGIANT

Federal Signal Vama představuje novou konfigurovatelnou světelnou lištu Allegiant s dvoubarevnou LED technologií, ultra nízkým profilem a aerodynamickým designem pro zásahová vozidla. Díky naší exkluzivní technologii SpectraLux® multicolor LED poskytuje optimální schopnost varovné signalizace a nabízí možnost změnit barvu světelného zdroje. S naší technologií reflektorů Solaris® LED maximalizuje světelný zdroj LED, aby se odstranily tmavé skvrny a rozložilo skutečné 360° pokrytí světlem. Zcela modulární design poskytuje více konfigurovatelných možností osvětlení a možnost výběru barvy horního krytu světelné lišty.

 

ULTRA-NÍZKÝ PROFIL LIGHTBAR (51 mm): aerodynamický design, zlepšuje bezpečnost a snižuje spotřebu.
DÉLKY: dostupné v různých délkách, 45”, 53”, 61” a 70”.
MULTICONFIGURABLE: kompletně konfigurovatelná LED světelná lišta s několika kombinacemi dvou barev pro funkce osvětlení.
PROGRAMOVATELNÉ: prostřednictvím softwaru umožňuje přizpůsobení a synchronizaci funkcí a vzorů záblesků bez potřeby dalších zařízení nebo manipulace s produktem.
SPECTRALUX®: vícebarevná LED technologie umožňuje měnit barvu LED diod mezi červenou, modrou, oranžovou, bílou a zelenou (až dvě v každém modulu) podle preferované konfigurace.
SOLARIS®: technologie reflektoru LED maximalizuje rozložení světelného paprsku v 360º kolem vozidla, čímž se zabrání vzniku stínů a eliminují se tmavé skvrny.
AUTOMATICKÝ SNÍMAČ: díky snímači fotobuňky se funkce den/noc provádí automaticky a v každém okamžiku přizpůsobuje stávající světelné podmínky.
ANALOGICKÁ A CAN BUS: k dispozici s analogovým a CAN BUS řídicím systémem.

Novinky

Mini LED rampa

13. 06. 2024

Federal Signal Vama představuje novou mini LED rampu s výjimečným 360° světelným pokrytím, navrženou pro zvýšení bezpečnosti zásahového nebo servisního vozidla. Kompaktní rozměry umožňují instalaci na různých místech vozidla a vyžadují minimální prostor. Rozměry :260x150x40mm  Hmotnost: 770g

 

Křeslo Venice Power Black

09. 02. 2024

Elektrické křeslo Venice

Elektrické křeslo Venice Power Chair BLACK EDITION obsahuje: 2 nemagnetické pásy, 1 nožní pás, 1 baterii Milwaukee M28 a 1 nabíječku Milwaukee M28C.
Černé motorizované řemeny, opěrku nohou s podnožkou.

NIGHTSPIRE

30. 01. 2024

Federal Signal Vama představuje bezdrátově ovládaný světlomet NightSpire.

Produkt obsahuje nové vylepšení funkčnosti, světlomet vydává záblesk při nastavování mezi rozptylovým a bodovým světlem v maximální poloze nastavené pro uživatele. Bezdrátové ovládání a nový potisk na klávesnici pro lepší čitelnost.

 • Flood to spot: Digitálně ovládaná čočka se nastavuje mezi 50 až 4 stupni.
 • Náklon: 130° vertikálního náklonu.
 • Vícenásobný výběr: Synchronizace až tří světel s jedním ovladačem.
 • Rotace: 360° plynulé rotace.
 • IP69K: Maximální ochrana proti prachu a vodě. Odolné tlakovému mytí.
 • Sub-zero: Navrženo pro provoz v prostředí -40°C až +80°C.

ICAO Airport

13. 03. 2023
FEDERAL SIGNAL VAMA představuje produktovou řadu ICAO Airport pro vozidla provozovaná na letištích..
 

Naše světelné rampy a nouzové osvětlení splňují požadavky na specifické vlastnosti (fotometrie a kolorimetrie) Mezinárodní organizace pro civilní letectví (ICAO) a evropského ekvivalentu, Evropské agentury pro bezpečnost letectví (EASA).
Řada světelných ramp ICAO umožňuje integrovat všechny možnosti akustických signálů a sekundárních světel dostupných ve standardních světelných rampách.

 • Traffic Storm ICAO Type D
  Specifická nízkoprofilová světelná rampa se skládacími LED nápisy s možností normálního pohledu, zrcadlení a rolování pro vozidla „Follow me“ nebo typu D.

 • BC ICAO Type C
  Výstražná světla s vynikající intenzitou světla a nízkou spotřebou energie v oranžové barvě pro vozidla a mobilní překážky a také modré pro vozidla záchranné služby.

 

Allegiant NanoLed

04. 01. 2023

Federal Signal Vama představuje novou ultranízkoprofilovou rampu Allegiant NanoLED oranžové barvy, navrženou tak, aby vyhovovala různým potřebám vozidel, jako jsou popelářské vozy, čističe a zametače, stavebnictví, silniční servis a pomoc, speciální konvoje, mimo jiné, nabízející vysokou intenzitu světla v ultra nízký profil se schválením R65 třídy 2.

ULTRANÍZKÝ PROFIL: s 51 mm sníženou výškou a aerodynamickým designem zvyšuje bezpečnost a snižuje spotřebu paliva.

ROZMĚRY: dostupné v délkách, 45″, 53″.

TECHNOLOGIE NANOLED: integrovaná LED světla poskytují vysokou intenzitu se schválením R65 třídy 2.

KONFIGURACE: předkonfigurované modely s rozšiřujícími světly nebo předními a zadními osvětlenými LED diodami

CAN BUS / ANALOGIC: funkce světelné rampy lze ovládat pomocí CAN BUS nebo přes analogový vstupní box.

 

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo