Světelné rampy ALLEGIANT

Federal Signal Vama představuje novou konfigurovatelnou světelnou lištu Allegiant s dvoubarevnou LED technologií, ultra nízkým profilem a aerodynamickým designem pro zásahová vozidla. Díky naší exkluzivní technologii SpectraLux® multicolor LED poskytuje optimální schopnost varovné signalizace a nabízí možnost změnit barvu světelného zdroje. S naší technologií reflektorů Solaris® LED maximalizuje světelný zdroj LED, aby se odstranily tmavé skvrny a rozložilo skutečné 360° pokrytí světlem. Zcela modulární design poskytuje více konfigurovatelných možností osvětlení a možnost výběru barvy horního krytu světelné lišty.

 

ULTRA-NÍZKÝ PROFIL LIGHTBAR (51 mm): aerodynamický design, zlepšuje bezpečnost a snižuje spotřebu.
DÉLKY: dostupné v různých délkách, 45”, 53”, 61” a 70”.
MULTICONFIGURABLE: kompletně konfigurovatelná LED světelná lišta s několika kombinacemi dvou barev pro funkce osvětlení.
PROGRAMOVATELNÉ: prostřednictvím softwaru umožňuje přizpůsobení a synchronizaci funkcí a vzorů záblesků bez potřeby dalších zařízení nebo manipulace s produktem.
SPECTRALUX®: vícebarevná LED technologie umožňuje měnit barvu LED diod mezi červenou, modrou, oranžovou, bílou a zelenou (až dvě v každém modulu) podle preferované konfigurace.
SOLARIS®: technologie reflektoru LED maximalizuje rozložení světelného paprsku v 360º kolem vozidla, čímž se zabrání vzniku stínů a eliminují se tmavé skvrny.
AUTOMATICKÝ SNÍMAČ: díky snímači fotobuňky se funkce den/noc provádí automaticky a v každém okamžiku přizpůsobuje stávající světelné podmínky.
ANALOGICKÁ A CAN BUS: k dispozici s analogovým a CAN BUS řídicím systémem.

Novinky

ICAO Airport

13. 03. 2023
FEDERAL SIGNAL VAMA představuje produktovou řadu ICAO Airport pro vozidla provozovaná na letištích..
 

Naše světelné rampy a nouzové osvětlení splňují požadavky na specifické vlastnosti (fotometrie a kolorimetrie) Mezinárodní organizace pro civilní letectví (ICAO) a evropského ekvivalentu, Evropské agentury pro bezpečnost letectví (EASA).
Řada světelných ramp ICAO umožňuje integrovat všechny možnosti akustických signálů a sekundárních světel dostupných ve standardních světelných rampách.

  • Traffic Storm ICAO Type D
    Specifická nízkoprofilová světelná rampa se skládacími LED nápisy s možností normálního pohledu, zrcadlení a rolování pro vozidla „Follow me“ nebo typu D.

  • BC ICAO Type C
    Výstražná světla s vynikající intenzitou světla a nízkou spotřebou energie v oranžové barvě pro vozidla a mobilní překážky a také modré pro vozidla záchranné služby.

 

Allegiant NanoLed

04. 01. 2023

Federal Signal Vama představuje novou ultranízkoprofilovou rampu Allegiant NanoLED oranžové barvy, navrženou tak, aby vyhovovala různým potřebám vozidel, jako jsou popelářské vozy, čističe a zametače, stavebnictví, silniční servis a pomoc, speciální konvoje, mimo jiné, nabízející vysokou intenzitu světla v ultra nízký profil se schválením R65 třídy 2.

ULTRANÍZKÝ PROFIL: s 51 mm sníženou výškou a aerodynamickým designem zvyšuje bezpečnost a snižuje spotřebu paliva.

ROZMĚRY: dostupné v délkách, 45″, 53″.

TECHNOLOGIE NANOLED: integrovaná LED světla poskytují vysokou intenzitu se schválením R65 třídy 2.

KONFIGURACE: předkonfigurované modely s rozšiřujícími světly nebo předními a zadními osvětlenými LED diodami

CAN BUS / ANALOGIC: funkce světelné rampy lze ovládat pomocí CAN BUS nebo přes analogový vstupní box.

 

NANOLED

19. 03. 2021

NANOLED Bicolor

  • Federal Signal Vama představuje řadu NanoLED BICOLOR, dvoubarevná ultrakompaktní světla s nezávislým ovládáním a R65 SCHVÁLENO v CL1 a CL2.

    NanoLED BICOLOR, vícenapěťové světlo (10-30 V), obsahuje 12 LED s vysokou intenzitou. Jeho vícebarevné kombinace, režimy blikání a simultánní nebo alternativní synchronizace poskytují vysokou všestrannost pro prioritní nebo sekundární signalizaci v pohotovostních vozidlech.

 

BIFROST 2

03. 12. 2020

Federal Signal Vama představuje novou světelnou dvouúrovňovou rampu Bifrost 2 a Bifrost-V 2 s technologií LED.

Rampa ve tvaru písmene „V“ nabízí vyšší účinnost v nouzových situacích a snížení rizika v křižovatkách.

Do obou ramp je možno integrovat 100W reproduktor a 100W sirénu řady AS600.

 Jejich design je zcela modulární a flexibilní, a to jak svou strukturou, tak různými LED moduly, což umožňuje rychlou výměnu každého modulu. Má několik možností osvětlení: hlavní a přídavná světla s funkcí podsvícení, světelný nápis, SignalMaster a přední, zadní a / nebo boční pracovní světla.

VLASTNOSTI:

TVAR – V : Efektivnější v kritických situacích, zejména na křižovatkách.

INTEGRACE REPRODUKTORU SIRENY: Optimalizuje náklady na instalaci a údržbu.

MODULÁRNÍ STRUKTURA: Jeho modulární struktura umožňuje rychlou a pohodlnou výměnu každého jednotlivého světelného modulu.

DVĚ ÚROVNĚ: Více světelného pokrytí díky několika úrovní světel.

DISTRIBUCE SVĚTLA 360 °: Technologie Solaris a speciální rozptyl jeho čočky umožňují maximalizovat distribuci světelného paprsku v 360 °. 

KOMUNIKACE: S jednotkou CANBUS.

FUNKCE DEN / NOC: Hlavní výstražná světla a přídavná světla.

PORUCHA SVĚTLA: Signalizace poruchy hlavních výstražných světel.

logo
logo
logo
logo
logo
logo