Dílny

Zástavba skříněk a zařízení pro vozidla typu VW, Mazda, Mercedes, IVECO atd. je speciálně vytvořena k mnoha účelům a potřebám provozovatele.

Zástavba obsahuje víceúčelové skříňky s policemi nebo zásuvkami. Zásuvky jsou zajištěny proti vysunutí mechanickou závorou. Každá zásuvka je uložena na ložiskových kolejničkách, dimenzovaných na nosnost 50 kg s velkým vysunutím. Zásuvky mohou být uvnitř vylepeny PVC proti poškození a opotřebování.

Účelně je využita vysouvací dřevěná plošina s podpěrou v délce skříňky - možno osadit svěrákem. Ve vrchní části automobilu je umístěn otočný halogenový světlomet osvětlující pracovní část svěráku. Ve stropě vozu jsou umístěny dvě světla osvětlující celý vnitřní prostor.

Ve spodní části skříněk je odkládací prostor se sklopnými dvířky. Tyto dvířka lze upravit na otvírání ze shora. Podlaha vozu je z voduvzdorné překližky polepené protiskluzným materiálem (ALTRO). Nášlapné části jsou opatřeny krokovým hrubým hliníkovým plechem proti uklouznutí. Všechny spoje jsou zatmeleny tak, aby se pod překližky nedostala voda a nečistoty. Na všech skříňkách je vytvořen další odkládací prostor, který je rozdělen do několika částí. Některé skříňky mohou být vyjímatelné z vozidla, čímž lze vytvořit větší nákladový prostor.

Zástavbu lze upravovat a měnit dle Vašich požadavků a potřeb. Barevné provedení (komaxit) je v několika odstínech. Skříňky je možné vyrobit ze železa nebo z nerezu. Zásuvky se vzhledem k nosnosti vozidla vyrábí ze železa nebo z hliníku.

Dílny - Ford

Dílny - Mercedes

Dílny - Renault

Novinky

RUMBLER

16. 11. 2020

RUMBLER

  • Zvyšuje bezpečnost obsluhy vozidla
  • Produkuje pronikající / vibrující nízkofrekvenční zvukové vlny
  • Interakce s většinou 100/200-wattových siréna Federal Signal
  • Spouštění pomocí klaksonu volantu vozidla
  • Osmsekundový bezpečnostní časovač poskytuje automatické vypnutí tónu
  • Vysoce efektivní v hustém městském prostředí s hustým provozem vozidel

 

ALLEGIANT

18. 08. 2020
FEDERAL SIGNAL VAMA představuje rampu Allegiant.
 
nízkoprofilová
dvoubarevná
multipoziční alej
pracovní světla
distribuce světla -360º.
možnost automatického stmívání
schváleno

NOVINKA LP 200

01. 11. 2019

Federal Signal Vama představuje nové výstražné světlo řady LP200, které efektivně kombinuje velkou svítivost s kompaktním a aerodynamickým designem.
Řada LP200 je jediným výstražným světlem LED se schváleným režimem otáčení R65 třídy 2.

• 360 ° distribuce světla.
• Fotočlánkový senzor. Atomatické přepnutí do nočního režimu dle světelných podmínek.
• Synchronizovatelné.
• Podsvícení.
• Ochrana proti prachu a vodě.
• Schváleno.

 

BIFROST

20. 04. 2018

Federal Signal Vama představuje novou řadu světelných ramp BIFROST s LED technologií, nízkým profilem a aerodynamickým designem. Umožňuje integrovat 100W reproduktor, 100W sirénu  AS600 a LED světlomet, čímž se stává nejuniverzálnějším nízkoprofilovým výstražným systémem na trhu.

https://www.fedsigvama.com/en/product/bifrost-series/

 Jeho konstrukce je zcela modulární a flexibilní, a to jak ve své konstrukci, tak i v různých LED modulech, což umožňuje rychlou výměnu každého modulu. Má několik možností osvětlení: hlavní světla a přídavná světla s funkcí Cruise, osvětlený nápis, sváděcí alej, přední, zadní  nebo boční pracovní světla a nezávislé blikající světla.

 Kromě toho jsou různé spodní a horní kryty, konfigurovatelné: spodní hladké nebo šrafované, k dispozici v modré, oranžové, červené a čiré bárvě. Horní kryty jsou take k dispozici v modré, oranžové, červené a čiré barvě.

 Rozměry:

Délka:           od 600 – 1800mm

Šířka:            284 ,  342mm s reproduktorem

Výška            64 ,  85mm s reproduktorem ,  140mm s vyhledávacím světlem

logo
logo
logo
logo
logo
logo