Model 71 a 71s

Model Ferno 71 a 71-S

Košová nosítka modelů 71 a 71S jsou zařízením určeným pro přemístění pacientů z oblastí, jež jsou nepřístupné pro konvenční nosítka nebo polní lůžka. Polyetylenový povlak o vysoké hustotě je podpírán hliníkovou konstrukcí zhotovenou pro těžké zatížení. Nosítka nepodléhají výkyvům podnebí, teploty a jsou odolné chemicky a i proti UV záření. Mosazné průchodky umožňují snadné připnutí nastavitelných zdvihacích popruhů. Soustava obsahuje čtyři pacientské pásy s rychlým uvolněním.Obě verze obsahují komponenty vyrobené z nerez oceli za účelem omezení koroze v prostředí s výskytem slané vody, mají k dispozici přídavné vypouštěcí otvory pro umožnění rychlejšího odtoku vody a obsahují též lano odolné vůči korozi.Model 71S rovněž umožňuje kompaktní uložení nebo složení pro přenos na zádech na místo záchranné akce.Tato nosítka jsou určena pro profesionální použití alespoň dvěma vyškolenými záchranáři.

Model Ferno 71 a 71-S

Rozměry nosítek 71

Délka (cm)

Šiřka (cm)

Výška (cm)

Váha (kg)

Maximální nosnost (kg)

216

61

19

10

272 

Rozměry nosítek 71S

Délka (cm)

Šiřka(cm)

Výška (cm)

Váha (kg)

Maximální nosnost (kg)

217

62

20

10

272

Novinky

Mini LED rampa

13. 06. 2024

Federal Signal Vama představuje novou mini LED rampu s výjimečným 360° světelným pokrytím, navrženou pro zvýšení bezpečnosti zásahového nebo servisního vozidla. Kompaktní rozměry umožňují instalaci na různých místech vozidla a vyžadují minimální prostor. Rozměry :260x150x40mm  Hmotnost: 770g

 

Křeslo Venice Power Black

09. 02. 2024

Elektrické křeslo Venice

Elektrické křeslo Venice Power Chair BLACK EDITION obsahuje: 2 nemagnetické pásy, 1 nožní pás, 1 baterii Milwaukee M28 a 1 nabíječku Milwaukee M28C.
Černé motorizované řemeny, opěrku nohou s podnožkou.

NIGHTSPIRE

30. 01. 2024

Federal Signal Vama představuje bezdrátově ovládaný světlomet NightSpire.

Produkt obsahuje nové vylepšení funkčnosti, světlomet vydává záblesk při nastavování mezi rozptylovým a bodovým světlem v maximální poloze nastavené pro uživatele. Bezdrátové ovládání a nový potisk na klávesnici pro lepší čitelnost.

 • Flood to spot: Digitálně ovládaná čočka se nastavuje mezi 50 až 4 stupni.
 • Náklon: 130° vertikálního náklonu.
 • Vícenásobný výběr: Synchronizace až tří světel s jedním ovladačem.
 • Rotace: 360° plynulé rotace.
 • IP69K: Maximální ochrana proti prachu a vodě. Odolné tlakovému mytí.
 • Sub-zero: Navrženo pro provoz v prostředí -40°C až +80°C.

ICAO Airport

13. 03. 2023
FEDERAL SIGNAL VAMA představuje produktovou řadu ICAO Airport pro vozidla provozovaná na letištích..
 

Naše světelné rampy a nouzové osvětlení splňují požadavky na specifické vlastnosti (fotometrie a kolorimetrie) Mezinárodní organizace pro civilní letectví (ICAO) a evropského ekvivalentu, Evropské agentury pro bezpečnost letectví (EASA).
Řada světelných ramp ICAO umožňuje integrovat všechny možnosti akustických signálů a sekundárních světel dostupných ve standardních světelných rampách.

 • Traffic Storm ICAO Type D
  Specifická nízkoprofilová světelná rampa se skládacími LED nápisy s možností normálního pohledu, zrcadlení a rolování pro vozidla „Follow me“ nebo typu D.

 • BC ICAO Type C
  Výstražná světla s vynikající intenzitou světla a nízkou spotřebou energie v oranžové barvě pro vozidla a mobilní překážky a také modré pro vozidla záchranné služby.

 

Allegiant NanoLed

04. 01. 2023

Federal Signal Vama představuje novou ultranízkoprofilovou rampu Allegiant NanoLED oranžové barvy, navrženou tak, aby vyhovovala různým potřebám vozidel, jako jsou popelářské vozy, čističe a zametače, stavebnictví, silniční servis a pomoc, speciální konvoje, mimo jiné, nabízející vysokou intenzitu světla v ultra nízký profil se schválením R65 třídy 2.

ULTRANÍZKÝ PROFIL: s 51 mm sníženou výškou a aerodynamickým designem zvyšuje bezpečnost a snižuje spotřebu paliva.

ROZMĚRY: dostupné v délkách, 45″, 53″.

TECHNOLOGIE NANOLED: integrovaná LED světla poskytují vysokou intenzitu se schválením R65 třídy 2.

KONFIGURACE: předkonfigurované modely s rozšiřujícími světly nebo předními a zadními osvětlenými LED diodami

CAN BUS / ANALOGIC: funkce světelné rampy lze ovládat pomocí CAN BUS nebo přes analogový vstupní box.

 

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo