Košová nosítka TITAN nerez.

Záchranná nosítka Titan Rescue Litter jsou celonerezové nosítka svařované metodou TIG. Pro svou maximální pevnost spoléhá na geometrii rámu, konstrukční metody a materiály.

Titan Rescue Litter je klasifikován jako UL a odpovídá NFPA 1983, Standardu pro záchranná lana a vybavení pro záchranné služby, vydání 2017.

Záchranná lana řady Titan jsou speciálně navrženy pro použití v technickém záchranném prostředí. Materiály mu umožňují přežít téměř ve všech podmínkách, zatímco samotný design umožňuje uživatelsky přívětivou platformu, se kterou lze pracovat.

Mezi jedinečné vlastnosti patří 25,4 mm  horní trubka, která usnadňuje držení v porovnání s rámy s menšími trubkami. Dodává se také se čtyřmi patentovanými upevňovacími body StratLoad™, které umožňují rychlé, snadné a bezpečnější zacvaknutí. Tyto připojovací body chrání karabinu před stěnami a skalami atd. Síť z polyetylenu s vysokou hustotou umožňuje vodě a vzduchu snadno procházet prostorem pro pacienta, ale malé otvory brání zachycení nečistot stejně snadno. Polyethylenový materiál s vysokou hustotou nezreziví a potenciálně způsobí další poškození vašeho pacienta a jsou připevněny tlumicí šňůrou, takže povolí, když je na něj nesprávně umístěno zatížení.

Vlastnosti produktu:

Funkce StratLoad™ jako standard
Regular Design - Umožňuje vložit libovolnou zádovou desku
Zkosený design - Umožňuje snadnější přístup ve stísněných prostorách
25,4 mm horní trubka – Velká horní trubka se velmi snadno drží, zejména při dlouhém nošení
Polyetylenová síť s vysokou hustotou -- HDPE
Zádová opěra UHMW-PE – Už žádné třísky z dřevěné zádové opěry a je extrémně odolná

Příslušenství:

TYROL KIT

Novinky

Mini LED rampa

13. 06. 2024

Federal Signal Vama představuje novou mini LED rampu s výjimečným 360° světelným pokrytím, navrženou pro zvýšení bezpečnosti zásahového nebo servisního vozidla. Kompaktní rozměry umožňují instalaci na různých místech vozidla a vyžadují minimální prostor. Rozměry :260x150x40mm  Hmotnost: 770g

 

Křeslo Venice Power Black

09. 02. 2024

Elektrické křeslo Venice

Elektrické křeslo Venice Power Chair BLACK EDITION obsahuje: 2 nemagnetické pásy, 1 nožní pás, 1 baterii Milwaukee M28 a 1 nabíječku Milwaukee M28C.
Černé motorizované řemeny, opěrku nohou s podnožkou.

NIGHTSPIRE

30. 01. 2024

Federal Signal Vama představuje bezdrátově ovládaný světlomet NightSpire.

Produkt obsahuje nové vylepšení funkčnosti, světlomet vydává záblesk při nastavování mezi rozptylovým a bodovým světlem v maximální poloze nastavené pro uživatele. Bezdrátové ovládání a nový potisk na klávesnici pro lepší čitelnost.

 • Flood to spot: Digitálně ovládaná čočka se nastavuje mezi 50 až 4 stupni.
 • Náklon: 130° vertikálního náklonu.
 • Vícenásobný výběr: Synchronizace až tří světel s jedním ovladačem.
 • Rotace: 360° plynulé rotace.
 • IP69K: Maximální ochrana proti prachu a vodě. Odolné tlakovému mytí.
 • Sub-zero: Navrženo pro provoz v prostředí -40°C až +80°C.

ICAO Airport

13. 03. 2023
FEDERAL SIGNAL VAMA představuje produktovou řadu ICAO Airport pro vozidla provozovaná na letištích..
 

Naše světelné rampy a nouzové osvětlení splňují požadavky na specifické vlastnosti (fotometrie a kolorimetrie) Mezinárodní organizace pro civilní letectví (ICAO) a evropského ekvivalentu, Evropské agentury pro bezpečnost letectví (EASA).
Řada světelných ramp ICAO umožňuje integrovat všechny možnosti akustických signálů a sekundárních světel dostupných ve standardních světelných rampách.

 • Traffic Storm ICAO Type D
  Specifická nízkoprofilová světelná rampa se skládacími LED nápisy s možností normálního pohledu, zrcadlení a rolování pro vozidla „Follow me“ nebo typu D.

 • BC ICAO Type C
  Výstražná světla s vynikající intenzitou světla a nízkou spotřebou energie v oranžové barvě pro vozidla a mobilní překážky a také modré pro vozidla záchranné služby.

 

Allegiant NanoLed

04. 01. 2023

Federal Signal Vama představuje novou ultranízkoprofilovou rampu Allegiant NanoLED oranžové barvy, navrženou tak, aby vyhovovala různým potřebám vozidel, jako jsou popelářské vozy, čističe a zametače, stavebnictví, silniční servis a pomoc, speciální konvoje, mimo jiné, nabízející vysokou intenzitu světla v ultra nízký profil se schválením R65 třídy 2.

ULTRANÍZKÝ PROFIL: s 51 mm sníženou výškou a aerodynamickým designem zvyšuje bezpečnost a snižuje spotřebu paliva.

ROZMĚRY: dostupné v délkách, 45″, 53″.

TECHNOLOGIE NANOLED: integrovaná LED světla poskytují vysokou intenzitu se schválením R65 třídy 2.

KONFIGURACE: předkonfigurované modely s rozšiřujícími světly nebo předními a zadními osvětlenými LED diodami

CAN BUS / ANALOGIC: funkce světelné rampy lze ovládat pomocí CAN BUS nebo přes analogový vstupní box.

 

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo