Model 4153 a 4052

Universální nosítka Ferno 4153

Tato nová, vylepšená verze nahrazuje stávající universální nosítka Ferno 155-3.

Nastavitelná zádová část s plynovou pružinou , která umožňuje mnohonásobně větší polohovatelnost zádové části nosítek. Dvě postranní madla, která jsou odklopná zabraňují pacientovi v pohybu do stran a dále umožňují zavěšení nebo upevnění přídavných zařízení jako např. držáku infuze nebo kyslíkové lahve. Na užší straně u nohou pacienta je zabudované další sklopné madlo, které umožňují lepší manipulaci s nosítky. Nosítka je možné podle aktuální potřeby složit do polohy „křeslo“, čímž je umožněna lepší manipulaci ve stísněných prostorech. Možnost protišokové polohy.Dvojnásobná aretace nosítek umožňuje bezpečnější zafixování k podvozku. Neoddělitelnou součástí je matrace mod. 359-11 a tři pásy pro bezpečné uchycení pacienta při transportu. Nové vyztužení rámu nosítek.

 

Universální nosítka Ferno 4153

Rozměry
Délka (cm): 199
Šiřka (cm): 53
Výška (cm): 15
Váha (kg): 20
Maximální nosnost (kg): 181

 

 

Podvozek Ferno 4052

Tato nová , vylepšená verze nahrazuje stávající 50-6. Snadná přestavba od nejvyšší polohy až po složení k zemi ( celkem šest různých poloh). Jednotlivé mezipolohy umožňují snadné ukládání pacienta na nosítka jak v terénu, tak i v nemocnici. Polohovatelnost hlavové části umožňuje vytvoření protišokové polohy. Podvozek je opatřen čtyřmi kolečky, z toho u dvou otočných je zabudována brzda zabezpečující podvozek proti nežádoucímu pohybu jak v terénu, tak i v sanitním vozidle.V hlavové části je podvozek opatřen dvěma nájezdovými kolečky pro snadnější manipulování při nájezdu do sanitního vozidla a dalšími naváděcími kolečky pro snadnější navedení (nájezd ) podvozku na stůl v sanitním vozidle. Dvouzámkový bezpečnostní systém pro lepší uchycení nosítek k podvozku. Upevnění podvozku ke stolu je řešeno hříbkovitým uchycením.

Podvozek Ferno 4052

 

Rozměry
Délka (cm): 197
Šiřka (cm): 57
Výška (cm): 24 - 71
Váha (kg): 25
Maximální nosnost (kg): 181

Novinky

RUMBLER

16. 11. 2020

RUMBLER

  • Zvyšuje bezpečnost obsluhy vozidla
  • Produkuje pronikající / vibrující nízkofrekvenční zvukové vlny
  • Interakce s většinou 100/200-wattových siréna Federal Signal
  • Spouštění pomocí klaksonu volantu vozidla
  • Osmsekundový bezpečnostní časovač poskytuje automatické vypnutí tónu
  • Vysoce efektivní v hustém městském prostředí s hustým provozem vozidel

 

ALLEGIANT

18. 08. 2020
FEDERAL SIGNAL VAMA představuje rampu Allegiant.
 
nízkoprofilová
dvoubarevná
multipoziční alej
pracovní světla
distribuce světla -360º.
možnost automatického stmívání
schváleno

NOVINKA LP 200

01. 11. 2019

Federal Signal Vama představuje nové výstražné světlo řady LP200, které efektivně kombinuje velkou svítivost s kompaktním a aerodynamickým designem.
Řada LP200 je jediným výstražným světlem LED se schváleným režimem otáčení R65 třídy 2.

• 360 ° distribuce světla.
• Fotočlánkový senzor. Atomatické přepnutí do nočního režimu dle světelných podmínek.
• Synchronizovatelné.
• Podsvícení.
• Ochrana proti prachu a vodě.
• Schváleno.

 

BIFROST

20. 04. 2018

Federal Signal Vama představuje novou řadu světelných ramp BIFROST s LED technologií, nízkým profilem a aerodynamickým designem. Umožňuje integrovat 100W reproduktor, 100W sirénu  AS600 a LED světlomet, čímž se stává nejuniverzálnějším nízkoprofilovým výstražným systémem na trhu.

https://www.fedsigvama.com/en/product/bifrost-series/

 Jeho konstrukce je zcela modulární a flexibilní, a to jak ve své konstrukci, tak i v různých LED modulech, což umožňuje rychlou výměnu každého modulu. Má několik možností osvětlení: hlavní světla a přídavná světla s funkcí Cruise, osvětlený nápis, sváděcí alej, přední, zadní  nebo boční pracovní světla a nezávislé blikající světla.

 Kromě toho jsou různé spodní a horní kryty, konfigurovatelné: spodní hladké nebo šrafované, k dispozici v modré, oranžové, červené a čiré bárvě. Horní kryty jsou take k dispozici v modré, oranžové, červené a čiré barvě.

 Rozměry:

Délka:           od 600 – 1800mm

Šířka:            284 ,  342mm s reproduktorem

Výška            64 ,  85mm s reproduktorem ,  140mm s vyhledávacím světlem

logo
logo
logo
logo
logo
logo