Model 4153 a 4052

Universální nosítka Ferno 4153

Tato nová, vylepšená verze nahrazuje stávající universální nosítka Ferno 155-3.

Nastavitelná zádová část s plynovou pružinou , která umožňuje mnohonásobně větší polohovatelnost zádové části nosítek. Dvě postranní madla, která jsou odklopná zabraňují pacientovi v pohybu do stran a dále umožňují zavěšení nebo upevnění přídavných zařízení jako např. držáku infuze nebo kyslíkové lahve. Na užší straně u nohou pacienta je zabudované další sklopné madlo, které umožňují lepší manipulaci s nosítky. Nosítka je možné podle aktuální potřeby složit do polohy „křeslo“, čímž je umožněna lepší manipulaci ve stísněných prostorech. Možnost protišokové polohy.Dvojnásobná aretace nosítek umožňuje bezpečnější zafixování k podvozku. Neoddělitelnou součástí je matrace mod. 359-11 a tři pásy pro bezpečné uchycení pacienta při transportu. Nové vyztužení rámu nosítek.

 

Universální nosítka Ferno 4153

Rozměry
Délka (cm): 199
Šiřka (cm): 53
Výška (cm): 15
Váha (kg): 20
Maximální nosnost (kg): 181

 

 

Podvozek Ferno 4052

Tato nová , vylepšená verze nahrazuje stávající 50-6. Snadná přestavba od nejvyšší polohy až po složení k zemi ( celkem šest různých poloh). Jednotlivé mezipolohy umožňují snadné ukládání pacienta na nosítka jak v terénu, tak i v nemocnici. Polohovatelnost hlavové části umožňuje vytvoření protišokové polohy. Podvozek je opatřen čtyřmi kolečky, z toho u dvou otočných je zabudována brzda zabezpečující podvozek proti nežádoucímu pohybu jak v terénu, tak i v sanitním vozidle.V hlavové části je podvozek opatřen dvěma nájezdovými kolečky pro snadnější manipulování při nájezdu do sanitního vozidla a dalšími naváděcími kolečky pro snadnější navedení (nájezd ) podvozku na stůl v sanitním vozidle. Dvouzámkový bezpečnostní systém pro lepší uchycení nosítek k podvozku. Upevnění podvozku ke stolu je řešeno hříbkovitým uchycením.

Podvozek Ferno 4052

 

Rozměry
Délka (cm): 197
Šiřka (cm): 57
Výška (cm): 24 - 71
Váha (kg): 25
Maximální nosnost (kg): 181

Novinky

Křeslo Venice Power Black

09. 02. 2024

Elektrické křeslo Venice

Elektrické křeslo Venice Power Chair BLACK EDITION obsahuje: 2 nemagnetické pásy, 1 nožní pás, 1 baterii Milwaukee M28 a 1 nabíječku Milwaukee M28C.
Černé motorizované řemeny, opěrku nohou s podnožkou.

NIGHTSPIRE

30. 01. 2024

Federal Signal Vama představuje bezdrátově ovládaný světlomet NightSpire.

Produkt obsahuje nové vylepšení funkčnosti, světlomet vydává záblesk při nastavování mezi rozptylovým a bodovým světlem v maximální poloze nastavené pro uživatele. Bezdrátové ovládání a nový potisk na klávesnici pro lepší čitelnost.

 • Flood to spot: Digitálně ovládaná čočka se nastavuje mezi 50 až 4 stupni.
 • Náklon: 130° vertikálního náklonu.
 • Vícenásobný výběr: Synchronizace až tří světel s jedním ovladačem.
 • Rotace: 360° plynulé rotace.
 • IP69K: Maximální ochrana proti prachu a vodě. Odolné tlakovému mytí.
 • Sub-zero: Navrženo pro provoz v prostředí -40°C až +80°C.

ICAO Airport

13. 03. 2023
FEDERAL SIGNAL VAMA představuje produktovou řadu ICAO Airport pro vozidla provozovaná na letištích..
 

Naše světelné rampy a nouzové osvětlení splňují požadavky na specifické vlastnosti (fotometrie a kolorimetrie) Mezinárodní organizace pro civilní letectví (ICAO) a evropského ekvivalentu, Evropské agentury pro bezpečnost letectví (EASA).
Řada světelných ramp ICAO umožňuje integrovat všechny možnosti akustických signálů a sekundárních světel dostupných ve standardních světelných rampách.

 • Traffic Storm ICAO Type D
  Specifická nízkoprofilová světelná rampa se skládacími LED nápisy s možností normálního pohledu, zrcadlení a rolování pro vozidla „Follow me“ nebo typu D.

 • BC ICAO Type C
  Výstražná světla s vynikající intenzitou světla a nízkou spotřebou energie v oranžové barvě pro vozidla a mobilní překážky a také modré pro vozidla záchranné služby.

 

Allegiant NanoLed

04. 01. 2023

Federal Signal Vama představuje novou ultranízkoprofilovou rampu Allegiant NanoLED oranžové barvy, navrženou tak, aby vyhovovala různým potřebám vozidel, jako jsou popelářské vozy, čističe a zametače, stavebnictví, silniční servis a pomoc, speciální konvoje, mimo jiné, nabízející vysokou intenzitu světla v ultra nízký profil se schválením R65 třídy 2.

ULTRANÍZKÝ PROFIL: s 51 mm sníženou výškou a aerodynamickým designem zvyšuje bezpečnost a snižuje spotřebu paliva.

ROZMĚRY: dostupné v délkách, 45″, 53″.

TECHNOLOGIE NANOLED: integrovaná LED světla poskytují vysokou intenzitu se schválením R65 třídy 2.

KONFIGURACE: předkonfigurované modely s rozšiřujícími světly nebo předními a zadními osvětlenými LED diodami

CAN BUS / ANALOGIC: funkce světelné rampy lze ovládat pomocí CAN BUS nebo přes analogový vstupní box.

 

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo