Dílny

Zástavba skříněk a zařízení pro vozidla typu VW, Mazda, Mercedes, IVECO atd. je speciálně vytvořena k mnoha účelům a potřebám provozovatele.

Zástavba obsahuje víceúčelové skříňky s policemi nebo zásuvkami. Zásuvky jsou zajištěny proti vysunutí mechanickou závorou. Každá zásuvka je uložena na ložiskových kolejničkách, dimenzovaných na nosnost 50 kg s velkým vysunutím. Zásuvky mohou být uvnitř vylepeny PVC proti poškození a opotřebování.

Účelně je využita vysouvací dřevěná plošina s podpěrou v délce skříňky - možno osadit svěrákem. Ve vrchní části automobilu je umístěn otočný halogenový světlomet osvětlující pracovní část svěráku. Ve stropě vozu jsou umístěny dvě světla osvětlující celý vnitřní prostor.

Ve spodní části skříněk je odkládací prostor se sklopnými dvířky. Tyto dvířka lze upravit na otvírání ze shora. Podlaha vozu je z voduvzdorné překližky polepené protiskluzným materiálem (ALTRO). Nášlapné části jsou opatřeny krokovým hrubým hliníkovým plechem proti uklouznutí. Všechny spoje jsou zatmeleny tak, aby se pod překližky nedostala voda a nečistoty. Na všech skříňkách je vytvořen další odkládací prostor, který je rozdělen do několika částí. Některé skříňky mohou být vyjímatelné z vozidla, čímž lze vytvořit větší nákladový prostor.

Zástavbu lze upravovat a měnit dle Vašich požadavků a potřeb. Barevné provedení (komaxit) je v několika odstínech. Skříňky je možné vyrobit ze železa nebo z nerezu. Zásuvky se vzhledem k nosnosti vozidla vyrábí ze železa nebo z hliníku.

Dílny - Ford

Dílny - Mercedes

Dílny - Renault

Novinky

Nabídka práce

28. 02. 2018

Přijmeme do trvalého pracovního poměru tyto profese: 

zámečník-mechanik

autoelektrikář

STEM

23. 09. 2016

SERVISNÍ STŘEDISKO FIRMY STEM

Od 1.8.2014 je naše firma oficiálním servisním střediskem a dodavatelem náhradních dílů italské firmy STEM.

logo
logo
logo
logo
logo
logo